Yazı Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 23:05
 
KUŞTAN AL HABERİ!... VAN’DA TEDİRGİN SAATLER…
A.Baki Karaca
bolge_gazetesi65@hotmail.com
 
 

Herkesin merak ettiği bu kimdir? Bütün illerden nasıl haberi oluyor ve bilgiler paylaşıyor. Bu bilgileri nereden nasıl alıyor? Merakla beklenen soruların nihayet bir kısmı cevaplandı. Yer yer gündem oluşturan veya gayret eden Ankara Kuşu isimli twitter hesabının sahibi nihayet ifşa edildi ve tutuklandı. Darısı diğer gizli hesapların başına olsun. Benim asla kabul etmediğim başka müstear isimlerle hesap açma konusudur. Bu durumu kişilik karakter sorunu olarak görürüm

Maskesi olan münafık insanların çoğu bu yöntemi kullanır maskeleri gün gelip mutlaka düşüyor bu alçak çok yüzlülerin.

Ankara kuşu hesabını kullanan meçhul kişi, Van’la ilgili de çok enteresan bilgiler paylaşıyordu.

Sabah gazetesinde yer alan aşağıdaki bilgilere bakıldığında hinterlandını baya geniş tutmuş, medya ayağı ile çeşitli ilişkiler geliştirmiş.

Her ilden bilgi aldığına göre baya ileri giderek illerde de örgütlenmiş gibi görünüyor.

Dilerseniz önce Ankara kuşunun hangi işlerle uğraştığını ilişki ağını sizlerle paylaşayım sonra Van ayağının olup olmadığını anlatayım.

Gözaltına alınan Ankara Kuşuu’nun emniyetteki sorgu işlemleri tamamlandı. Hesabı yönettiği tespit edilen Oktay Yaşar, savcılık işlemleri ardından ‘FETÖ propagandası’ suçlamasıyla tutuklandı...

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden uzun zamandır provokatif paylaşımlar ve yanlıtıcı, yönlendirici bilgiler paylaşan Ankara Kuşu isimli kullanıcı ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca soruşturma başlatılmıştı.

Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği’ndeki sorgu işlemleri de tamamlanan Yaşar, atılı suç kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ankara Kuşu hesabı nasıl tespit edildi?

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden uzun zamandır provokatif paylaşımlar ve yalan bilgiler paylaştığı gerekçesiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına alınan ‘Ankara Kuşu’hesabının sahibi Oktay Yaşar’ın ilişkileri ortaya çıktı...

Soruşturma Terör Suçları Bürosu'nca yürütülüyor ve suçlama FETÖ iltisakı...

Gözaltına alınan Oktay Yaşar'ın bağlantıları gün yüzüne çıktı. Edinilen bilgilere göre Yaşar, daha önce Kocaeli'nde yerel olarak yayınlanan Avaz Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürüttü. Ayrıca, Aydın Doğan'ın patronluğunu yaptığı ajansta Gebze Muhabiri olarak çalıştı.

Mart 2011 yılında kendi adıyla bir Twitter hesabı açan Oktay Yaşar'ın hesabındaki künye kısmına 'Bariyer TV Editörü' yazması dikkat çekti. Yaşar'ın kendi adıyla açtığı bu Twitter hesabından son tweet atma tarihi ise 6 Mayıs 2016… Ankara Kuşu isimli Twitter hesabının açılış tarihi ise Kasım 2016…

Ankara Kuşu isimli Twitter hesabının ilk zamanlar AK Parti lehine tweetler attığı görülürken son zamanlarda AK Parti karşıtı tweetleri göze çarpıyordu. Hesabın özellikle son dönemlerde yeni bir parti kuran eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun lehine paylaşımlarda bulunduğu belirlendi. Ankara Kuşu'nun yöneticisi Oktay Yaşar'ın gözaltına alınmasına en çok tepki gösterenler de Davutoğlu'na yakın isimler oldu.

BARİYET TV'DEN ANKARA KUŞU'NA TAKİP

Oktay Yaşar'ın editörlüğünü yaptığını belirttiği Bariyer TV'nin internet uzantısına ulaşılamazken sitenin Twitter hesabından takip ettiği 3 kullanıcı içerisinden en dikkat çekeni 'Ankara Kuşu' oldu. Bariyer TV'nin ise Ocak 2015 tarihinde Twitter'a katıldığı görülüyor.

Ayrıca Bariyer TV sitesi üzerinden Fetullahçı Terör Örgütü propagandası yapıldığı, Nazlı Ilıcak'ın Kanal D'deki işinden çıkarılması ardından burada Nazlı Ilıcak ve FETÖ yapılanmasını öven yorumlar yapıldığı belirlendi.

 

ANKARA KUŞU'NDAN KENDİ SİTESİNİN REKLAMINI YAPMIŞ

Dikkat çeken paylaşımlardan biri de 'Ankara Kuşu' hesabından 19 Temmuz 2018 günü yapılan bir reklam oldu. Reklam'da 'Fikir Kulübü biipp.com' ismiyle bir sitenin tanıtımı yapıldı. Tweette; "Fikir kulübü biipp.com 2.000 yazarına basın sigortası yapıp, maaş verecek. Biipp'e üye olup, içerik üretmeye başlayan herkes bu şanstan yararlanabilir. Bu tweeti RT yapıp, Facebook hesabından paylaşanlara sürpriz hediyeler kazanma şansı..." yazdığı görülüyor.

Biipp (Biipp Medya Yayıncılık) isimli bu sitenin domain sahibinin ise Oktay Yaşar olduğu ortaya çıktı. Bu sitenin domain sahibi mail kısmında Oktay Yaşar adının ve baş harflerinden oluşan bir mail hesabı ile cep numarasının olması dikkat çekti.

Oktay Yaşar'ın adı 'mikrofon.com.tr' isimli bir internet haber sitesinin künye kısmında da görüldü. Yaşar burada Genel Yayın Yönetmeni & Yazı İşleri Müdürü vasfıyla yer aldı.

Ankara Kuşu'nun ayrıca Twitter üzerinden emlakçılık da yaptığı görüldü. 'Yatırım için alınır' tweetiyle paylaştığı arazileri takipçilerine sunan Ankara Kuşu'nun takipçilerine özel indirimler yapıldığına dair tweetler de ortaya çıktı.

Yukarıda dedim ya Van ile ilgili puslu dönemlerde ilginç paylaşımlar yapan Ankara kuşunun şimdi de Van ayağına bakalım!....

Van ilinde diriliş gençlik derneği diye kurulan ve başkanlığını Berivan Algın’ın yaptığı baş döndüren bir hızla diplomatik, siyasi ilişkiler ağıyla büyüyüp federasyon halini alan bu oluşumun başkanı Fetö soruşturması kapsamında gözaltına alınan Ankara kuşu diye bilinen Oktay Yaşar'ın itirafları ile gündeme geldi

Berivan Algın hakkındaki iddialar gerçekse ki attığı twit kendisinin Ankara Kuşu diye bilinen Oktay Yaşar ile görüştüğünü itiraf eder niteliktedir o zaman Berivan Algın’ın Van ilinde görüştüğü siyasiler bürokratlar, STK temsilcileri ile çokça diyalogları vardı. Bu kesimler Berivan Algın üzerinden Ankara kuşuna mesajlar ulaştırdılar mı? Van ayağının kimler olduğu hakkında açıklama yapılmazsa birçok STK ve siyasetçi töhmet altında kalacaktır.

Durum vahim! Önümüzdeki günlerde, Van ilinde sürekli bir takım görüşmeler gerçekleştiren Berivan Algın’ın kimlerle ne konuştuğunu ve Ankara Kuş’una neler söylediğini Oktay Yaşar'ın sorgusu bittikten sonra öğreneceğiz ve göreceğiz.

Şunu çok net söyleyebilirim ki gizli hesap ile kirli ilişkiler yürüten ve sinsi tuzaklar kuran kimse artık kafasını rahat bir şekilde yastığa koyamayacak çünkü Diriliş federasyonu başkanı ilimizde neredeyse toplumun birçok katmanlarını temsil edenler ile dirsek temasında bulunuyordu. Tabii ki herkesle her türlü toplantı, meşru diyaloglar geliştirebilir. Ancak ülkemizde Vatan millet adına, şehitler adına kurulan derneklerin birçoğu vatan milleti istismar namına yaptıkları melanetlerin haddi hesabı kalmadı.

Öyle ki devlet düşmanları bu yapılan pislikleri işte devleti savunanların kokuşmuş halleri diye mutluluk çığlıkları atıyorlar. Devleti seviyoruz, koruyoruz edalarıyla kurulan derneklerin birçoğunda aynı bataklığın olduğunu görüyoruz. Ve devletin derhal pisliğe bulaşan bu gibi dernekleri kapatması ve acilen gereken cezayı  vermesi lazım. 

Diriliş gençlik federasyonu ve temsilcisi hanım efendi belki tertemizdir bu davada yargılanmayabilir de. O, ya da başkası kim suçluysa ortaya çıkacaktır.

Ancak kısa zamanda büyüyerek federasyon olan, parlayan ve Ankara kuşuyla da görüştüğünü dolaylı yoldan teyit eden başkan hanımın kendisini tanımam etmem ancak bu halka derneği hakkında vereceği hesap olduğu inancındayım.

Hanımefendi Ankara kuşuyla telefonda birkaç kez görüştüğünü söylüyor. Devlet tarafından aranan biriyle görüştüğünü neden Ankara kuşu yakalanınca açıkladınız yakalanmada önce açıklamadınız?

Ankara kuşuyla bir kaç kez konuştuğunu söylüyorsun bu konuşmalarınızda neler konuştunuz?

Yâda konuşmalarınızda Van’da kimlerin konularını konuştunuz? Kimlere gelecek, imtiyaz, ikbal planları hazırladınız?

Umarım kamuoyunu aydınlatıcı ve inandırıcı açıklamalar yaparsınız.

 Bu doğrultuda, Ankara Kuşu hesabını kullanan Oktay Yaşar'ın ifadelerini bekleyip göreceğiz kim bilir belki Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a Vanlıların yıllardır dile getirdiğimiz ama Ankara'da görünmez bir elin müdahalesiyle kulak ardı edilen Van hakkında doğru bilgilerin engellendiği ya da bilgilendirmelerin kimler tarafından nasıl yapıldığını da bu vesileyle öğrenmiş oluruz. İpin ucu göründü. Bu soruşturmanın neticesinde pelikancilar, kriptolar deşifre olacaktır İnşallah.

Gelişmeleri takip edip çetevari çevrelerin, bütün detayları ile Van’da birçok kirli yapıların suçsuz iyi niyetli kimleri mağdur ettikleri ve kimlerin evini yıktıklarını sabırla bekleyip göreceğiz.

Van’da en çok merak edilen Ankara kuşunun Van ayağı kim ya da kimlerdir ve kimler tarafından kullanılıyor?

Van’da bir kesim tedirgin olmaya başladı mı ne?

Kuşlar bazen güzel haberler de uçursun artık!...

 
Etiketler: KUŞTAN, AL, HABERİ!..., VAN’DA, TEDİRGİN, SAATLER…,
Yorumlar
Diğer Yazılar
VAN SPOR'A BAŞKAN ARANIYOR AMMA!...
VAN SPOR'A BAŞKAN ARANIYOR AMMA!...
KURBANLIK KURBANLAR!....
KADININ BEYANI ESASTIR SÖYLEMİ ÜZERİNE!
MEYDANLARDAN BANDOLARA GİDEN YOLDA 15 TEMMUZ!...
İPLER KİMİN ELİNDE?..
VAN'DA SİYASET KATLİAMI!...
YANLIŞ HESAP!...
HALININ ALTINDA BİRİKEN KİRLER!...
NASIL BİR GELECEK İNŞA EDİLMELİ?
VAN’A NEDEN YATIRIM YAPILMIYOR?
VAN’DA KANALİZASYONU DA AŞAN PİS KOKULAR YAYILIYOR!
BU HAKSIZLIĞA KİM DUR DİYECEK?
BARİ DİNİ BARONLAŞTIRMAYIN…!!!
EY NAMUSSUZLAR TAYFASI!....
VAN'A ÖZEL KARANTİNA MI GELİYOR?
EY İNSANOĞLU!.....
VAN DEPREMLERE HAZIR MI?
Van Kent Danışma Kurulu Hayırlı Olsun!
HER ŞEY GÜZEL OLACAK
KORONA VİRÜS'ÜN VAN GERÇEĞİ! VAN'DA BOSTANINIZ VAR MI?
ÖLÜMÜ DE ÖLDÜREN RABBE SECDELER OLSUN!..
BİR MİLYON TÜRK VATANDAŞI KORONA VİRÜSÜNE YAKALANACAK!
VAN'DA TARİHİ OLAYLARA KARŞI BU NE BÜYÜK TEPKİSİZLİK!..
DEDİKODU VİRÜSÜ VAN'A ULAŞTI!...
DARBE OLDU ZATEN!...
KARDAN, FIRTINADAN, FELAKETTEN MEDET UMAN FESATÇILAR!...
KADERDEN KEDERE; KEDERDEN KADERE TÜRKİYE!...
VAN’DAKİ AK PARTİ GERÇEĞİNE İSTATİKSEL BAKIŞ!
VAN’DAN ELAZIĞ’A 50 BİN KONUT!...
VAN’DA ERDOĞAN’A OPERASYON MU YAPILIYOR…!!!? SAĞLIK SİSTEMİ KANSERE YAKALANDI!
VAN LİDERİNİ ARIYOR…!!!
2020’DE BİZ KAZANALIM!.. 2019-ASAYİŞ VE VAN YÖNETİMİ…!
HELAL OLSUN YILBAŞI VE MİLLİ PİYANGO!..
HER MAHALLEDE BİR TEMSİLCİLİK AÇALIM! YENİDEN CANLANALIM!
VAN VAKFI YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMİ O KOLTUĞU HAK ETMELİLER…!!!
İŞ BAŞA DÜŞTÜ… SEÇİM VAN VAKFINA ANLAM KAZANDIRABİLECEK Mİ?
VAN VAKFI VAN’IN VE VANLININ NERESİNDE? NEYE YARAR?
BATAKLIK SİNEKLERİ!...
YOLSUZLUK TERÖRÜYLE MÜCADELEYE VAR MISINIZ?
VAN’DA TÜM CADDELER KAPATILIYOR MU?
HDP DİYARBAKIR'DAN ÇEKİLİYOR MU?
HER SANİYE ALLAH'A BAĞLIYIZ!....
ACİLEN HOCAYA VE İYİ FUTBOLCULARA İHTİYAÇ VAR!
BEYAZ MASA VE ŞİKÂYET HATTI NEDİR?
VAN’IN OLMAZSSA OLMAZI: EDREMİT!...
BENCE HEM NAMUSSUZ HEM ŞEREFSİZ HEM ADİ BUNLAR!
BU FIRSATI KAÇIRMAYALIM!
SAYIN VALİMİZE VE İŞ İNSANLARIMIZA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR!
Futbolun yediği tekmeler!...
ALMANLAR, FRANSIZLAR, AMERİKALILAR, HOLLANDALILAR! NERELERDESİNİZ?
YETMEZ Mİ ARTIK?!
VAN'DA AK PARTİNİN HAFIZASI VAR MI?
KAYYIMLA GELEN HİZMET DÖNEMİNİN SATIR BAŞLARI
ÖMER'İNİ ARAYAN ŞEHİR!
KAYYIM ÇARE Mİ, ÇIKMAZ MI? DEĞİŞEN NE OLACAK?
VAN'I TANITMA ZAMANI GELMEDİ Mİ?
VAHİM TABLO: VAN'A 70 DOKTOR ATANDI YALANINDAN 70 DOKTORUN GERÇEĞİNE!..
BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN: SAĞLIK ACİLDE!
ALKIŞLAR EĞİTİM CAMİASINA: VAN LGS'DE YEDİNCİ SIRADA!
ŞİMDİ ANLATABİLDİM Mİ?
OYNATMAYA AZ KALDI!..
AŞAĞIDAKİLER YUKARIDAKİLER
RÜŞVET, YOLSUZLUK VE TEFECİLİK
BİR SAHİPSİZ ŞEHRİN ADIDIR VAN!
Kafayı Kuma Gömenlere Gelsin!
VANSPOR VE BİR BAŞARI HİKÂYESİ
BU BAYRAM DİRİLİŞİMİZ OLSUN…!
DOĞRUYU SÖYLEMEYENLER UTANSIN…!
2-1'LE GELEN ŞAMPİYONLUK: BİRLİK, BERABERLİK!!
YYÜ, üniversiteden ibaret değil!
ORUÇTAN BAŞKA HERŞEY…!
VAN'IN ŞAMPİYONLUĞA İHTİYACI VAR…!
ZOR GÖREVE TALİP OLMAK!
ŞEHRİ-EMİN OLMAK DOĞRULUKLA OLUR, YALANLA DEĞİL!
SON DAKİKA!
HALKIN NAMUSUYLA OYNAMAK!
AMAN DİKKAT! DEĞİŞİM RÜZGARLARI MI DEDİNİZ…!?
HDP KAZANDI VAN KAYBETTİ
VAN HALKI NEDEN SANDIĞA GİTMEDİ?
BİR SEÇİMİ DAHA GERİDE BIRAKIRKEN
HDP NEDEN KAZANMALI?
3 SAATLİK UYKU!! GÖNÜLLERİN KIRILMASINDAN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE…!
İNSAN NEDEN İNSANCIKLAŞTI!!
ÖN YARGILARA EDİ BESE!...
SİYASİLERE AÇIK MEKTUP
PROJELER DEVRİ
HAYALİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRECEK PROJELER
KUR'AN NEYİ EMREDERSE ORADA HAYIR VARDIR….
MUTLULUĞUN SIRRI?
İKTİDAR SAVAŞLARI
PKK-HDP / DİN-GELENEK İLİŞKİSİ!
VAN'IN TV KANALI VE YÜZÜ OLACAK!
GEÇ OLMADAN HALKI DİNLEYİN ARTIK!
AK PARTİ'NİN VAN'DAKİ DÜŞMANLARINI AÇIKLIYORUM
VAN NASIL BİR VALİ GÖRMEK İSTİYOR?
AÇIKLAMAYA MUHTAÇ O KADAR SORU VAR Kİ KAFAMDA!
YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL, YADA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN!
MADALYONUN ÖTEKİ YÜZÜ
KADER, GAYRETE ÂŞIKTIR!
HELAL OLSUN MİLLİ PİYANGO!..
CUMHURBAŞKANI: "VAN İÇİN HAYALLERİN VARDI! HAYDİ, SANA FIRSAT; GEL!"
KILI KIRK YARMAK!
ADAYLAR BİRİLERİ İÇİN Mİ YOKSA KENT İÇİN Mİ ADAY OLMALI?
İYİLİĞİ EMREDİP, KÖTÜLÜKTEN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN UYARIYORUZ!
BEŞTE BEŞ OLSUN; BİZİM OLSUN!...
NECDET TAKVA NEDEN ADAY OLDU?
AK PARTİ'NİN EN BÜYÜK RAKİBİ! 300 BİN OY NEREDE?
BAŞKAN TÜRKMENOĞLU'NA AÇIK MEKTUP!.. HAKKI TESLİM EDİN!
VAN'IN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLIYORUZ!...
NE BEKLİYORSUNUZ?
Van'da Davasına Sadık Üç Önemli İsim..
YA MECLİS ÜYELERİ? HEPİMİZ UNUTTUK MU?
BÜTÜN OYLAR HDP'YE!!...
İNSANIN KADERİ SEÇMEKTİR!
RÜZGÂR GİBİ GELDİ GEÇTİ
Şeytan Köprüsü'nü Taşlamak!..
Şehremini Aranıyor!
EĞRİYE EĞRİ, DOĞRUYA DOĞRU DEMEYİ BİLMELİYİZ!
Yerel Seçimlere Hazır mıyız?
Yeriniz Sağlam mı?
Şampiyonluğa Hazır Mıyız?
DARBELER TARİHİNDE YENİ BİR LEKE: 10 AĞUSTOS!
Van'ın Sırtından Kürk Giyenler Nerdeler?
ALOOO! SAYIN VEKİLİM!...
VAN’IN İNCİLERİ BİR BİR ELLERİMİZDEN KAYIYOR!…
HAVADA, KARADA; HALİ PÜR-MELAL'İMİZ…
ZAMANIN MÜCAHİTLERİ MÜTEAHHİT OLMASIN! MİLLETİN VEKİLİ OLMAK…
ŞANTAJCI PİSLİKLER…!!!
Bizi Değil Çocukları ve Geleceği Düşünmek Zamanıdır
BEN DİKTATÖRÜM ARKADAŞ VE DE DİKTATÖRÜ DESTEKLİYORUM!!!
24 Haziran Sonrası Ne Olacak?
İradeni kullan, geleceğine sahip çık!
İnsan neye sadık olmalı, oya mı, oyuna mı?
SAYIN CUMHURBAŞKANIM VAN SİZİ MAHÇUP ETMEYECEK!
"YALAN VE İFTİRALARI İLE ÇOK ÇOK MALUM BASIN!!!"
Gündüzün rehaveti akşamın çadırında Van seçimleri
LÜTFEN HATIRLA VE SOR!
RAMAZAN EĞLENCELERİNE BUYURUN!
EDİ BESE: VAN'DA 160 EVE EL KONULDU!
ADAYLAR NASIL AMA…?!!
Gençliğin Rol Model Arayışına Cevap Olabilecek miyiz?
Kentin geleceği mi? kendi geleceğiniz mi?
Plaketler şehri
KİMLER ADAY OLMAMALI!!!
Tek Adam mı?
TÜRKİYE'YE KATKI SUNMAK MI SİYASETTEN NEMALANMAK MI?
ERKEN SEÇİME GİDERKEN
AK PARTİ’DE OLANLARA ÖZÜ ÖZÜMÜZE BAKMAK!
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP!
PİŞMAN OLMAMAK VE VEBAL ALMAMAK İÇİN DOĞRU KARAR!
HER İŞE BURNUNUZU SOKMAYIN!...
Anlamsız sorunlar şehri!
Hedef İl Başkanı mı?
İhmalden İmhaya Van’da Kayyum gerçeği
Hisarcıklıoğlu'na Açık Mektup!
KAÇAK SU İLE ABDEST ALINIR MI?
VAN'A NE ZAMAN SIRA GELECEK!!!?
Sizi gidi istismarcılar sizi…
ÜSKÜDAR'I GEÇENLER!..
Düğmeleri yanlış iliklerseniz!
MEHTER MARŞI HIRSIZLARI!
Tepetaklak düşecek miyiz?
Aramızda STK Başkanı olmayan var mı?
Takipçinizim, Çünkü
Van'da hizmet Ankara'ya benzemiyor
Nasıl bir yeni yıl?
ALLAH İYİCE TEMİZLENENLERİ SEVER
NİÇİN GÜLÜYORSUNUZ?... ÇOK MU KOMİK!...
Van'a on yıllık kayyum atanıyor
DEVLET BABA'DAN VANLI AMCAM'A DÖNÜŞMEK
YENİ İL BAŞKANIYLA HASBIHAL
Adam harcama coğrafyasına hoş geldin başkanım!
ÜÇÜ BİR ARADA; MAHVOLDUK İLK YARIDA!
Çürüyen bürokrasi ve siyasette çürüyen araçlar
DEĞİŞTİRİN YOKSA DEĞİŞİRİZ, DEĞİŞTİRİRİZ!
VAN'DA MADDİ BAĞIMLILAR SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK?
Dünyanın en huzurlu ve müreffeh kenti Van
Van ekonomisine çözüm: 'Samimiyet ve icraat'
Bir dokun bin ah işit
Haydi erkeksen bir daha yaz!
Van'da uçan trilyonlar…
Değişim Bakanlığı ve Van
EY BUKALEMUN KILIKLILAR!
Ak Partililer ve Ak Parti'den seçilenler!
Neye, niçin, neden adaysınız?
ŞAMPİYONLUKTAN ÇOOOK DAHA FAZLA!
Öldürmeden önce övmek Yaşarken sevmek…
ÇEVRE YOLUMUZ BİTİYOR!!!
ALIN SİZE BİR BÖLÜCÜLÜK YAZISI!
ADAM GİBİ ADAMLAR ARANIYOR!
Korkuyorum (!)
EMNİYETTEYİZ İNŞAALLAH!..
OHÂL üç ay daha uzatılacak! Çünkü...
NASIL BİR VALİ?
YA YENİ HÂL, YA DA İZMİHLAL!
GEVAŞ'I BENCE UNUTMAYALIM!
DİRİLİŞE VESİLE OLMASI DİLEĞİYLE
ROKETATARIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?
Derdim çoktur hangisine yanayım?
Tuttuğumuz orucun hakkını verelim!
İMAMLAR DİRİLİRSE CEMAATLER DİRİLİR!
İnternetten oyun indirmek oruç bozar mı?
Bir gazetecinin ölümü!
VALLAHİ BAŞIM AĞRIYOR: AHAN DA SİZE BELGELER!...
HERKESİ KANDIRABİLİRSİNİZ GAZETECİLERİ ASLA
AĞABABANIN İCRAATLARI HENÜZ ÇOCUKLARIN GERİSİNDE…
VAN'DA TURİZMİN PÜRMELALİ!....
Erken seçim yok: herkes masmavi olacak!
Haydi Gençler... Haydi Kadınlar...
Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!
Markalaşmak için takdire var mısınız?
Kışla’dan Van’a inen Üniversite!..
Van'da bir vefa toplantısı…
Büyükşehir havlu attı
Van’da % 40 polemiği!...
Kendi halkını yok eden sistemden kurtulmak istemezmisiniz?…
Gölge etmeyin başka ihsan istemeyiz!
Hepimiz intiharlardayız!..
Bileğini dört yerden kesip ölümünü yazan adam!..
Sizi gidi 15 Temmuz istismarcıları
Duyun biziiiii!
Nerdesinizzzzz!
Adam öğütme fabrikası…
Sen sütten çıkmış ak kaşık mısın?
Sizi gidi Van sevicilerrr!
Doğulu sivil toplum örgütleri artık “taziye evi” olmaktan çıksınlar.
Belediyenin yetkili kişisi vardı karşımızda
Belediyecilik oynayalım mı?
Koskocaman yalnızlık
VANSPOR BİRİNCİ LİGE!..
VANSPOR BİRİNCİ LİGE!..
HELAL OLSUN MİLLİ PİYANGO!..
Kürt’ün Kürt’ten başka düşmanı yoktur
Van'ı konuşalım istedik
Vatandaş kayyumdan memnun…
Silahların yerine konuşma zamanı gelmedi mi?
PARALEL VE DOSTLARINI NASIL TANIRSINIZ?
KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKMAK İSTİYORSAK?
DARBE GİRİŞİMİ VE MİLLET
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
buraya tıklayınız
Anketler
Van'daki hangi belediyeyi daha başarılı buluyorsunuz?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Başakşehir FK
69
0
5
9
20
34
2
Trabzonspor
65
0
5
11
18
34
3
Beşiktaş
62
0
10
5
19
34
4
Sivasspor
60
0
8
9
17
34
5
Alanyaspor
57
0
9
9
16
34
6
Galatasaray
56
0
8
11
15
34
7
Fenerbahçe
53
0
11
8
15
34
8
Gaziantep FK
46
0
10
13
11
34
9
Antalyaspor
45
0
11
12
11
34
10
Kasımpaşa
43
0
15
7
12
34
11
Göztepe
42
0
14
9
11
34
12
Gençlerbirliği
36
0
16
9
9
34
13
Konyaspor
36
0
14
12
8
34
14
Denizlispor
35
0
17
8
9
34
15
Çaykur Rizespor
35
0
19
5
10
34
16
Yeni Malatyaspor
32
0
18
8
8
34
17
Kayserispor
32
0
18
8
8
34
18
MKE Ankaragücü
32
0
16
11
7
34
Arşiv
Haber Yazılımı